Series
Ratings
291
Some Day or One DayRated ★ 4.0
TemptedRated ★ 5.0
Marry Me NowRated ★ 2.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0