Titles you rated
Night FlightRated ★ 1.5- Glittering HandsRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
The Truth BeneathRated ★ 3.0