Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0