Series
Ratings
64
HeroesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0