Titles you rated
Wild ChildRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 5.0
ManRated ★ 5.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 5.0
NuggetsRated ★ 3.0- Inazuma Eleven: The MovieRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0