Movies
Ratings
942
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Final GirlRated ★ 1.5
BumblebeeRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
AnonRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0