Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5