Movies
Ratings
745
The ThroneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0