Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0