Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0