Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 4.5