Movies
Ratings
206
AdoreRated ★ 1.0
Innocent ThingRated ★ 1.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
My DictatorRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5