Movies
Ratings
787
The Face ReaderRated ★ 2.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 2.0
Samaritan GirlRated ★ 0.5
Red SorghumRated ★ 1.5
Our TownRated ★ 3.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 2.0
Rob-B-HoodRated ★ 1.5
The Boondock SaintsRated ★ 2.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.0
LockoutRated ★ 2.0
Cutthroat IslandRated ★ 2.0
Hudson HawkRated ★ 1.5
The Sword with No NameRated ★ 1.5
The Quiet FamilyRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 2.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 2.5