Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0