Titles you rated
Heartless CityRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5