Movies
Ratings
246
Extreme JobRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Nobody WalksRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 1.5
I, TonyaRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 1.5