Titles you rated
Suddenly Last SummerRated ★ 1.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 4.0
Fruitvale StationRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
SmugglerRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5