Series
Ratings
317
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Star of the UniverseRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.5
FantasticRated ★ 4.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
MidasRated ★ 3.5
Seven First KissesRated ★ 3.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.0