Movies
Ratings
35
WhiplashRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
August RushRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5