Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0