Movies
Ratings
29
MasterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0