Movies
Ratings
58
3 GenerationsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0