Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.5- Dear You, UnrelatedRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
(the) MutationRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Coming of AgeRated ★ 4.0
- Mr. SubjectiveRated ★ 2.5
- The WidowRated ★ 3.0
- The Price of GoodbyeRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- HallanRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Shades of the HeartRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.0
- Butterfly StoryRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 0.5
The UniformRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5