Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0