Movies
Ratings
386
Good NewsRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
Joseph and the Amazing Technicolor DreamcoatRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5