Titles you rated
- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 인간탐구 욕망 호모 컨슈머리쿠스Rated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 공부 못하는 아이Rated ★ 4.0
- Yong Jun Hyung's Good LifeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 가출청소년 힐링 프로젝트 컴백홈Rated ★ 4.0
My Fantastic FuneralRated ★ 4.0- Pink LipstickRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.5
Angel's ChoiceRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 5.0
Again, My LoveRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
The DuoRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
Dandelion FamilyRated ★ 4.0- We Are PreCureRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0