Series
Ratings
129
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
DevsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0