Titles you rated
A Day for an AffairRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 0.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0