Series
Ratings
19
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0