Titles you rated
The GiverRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0