Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
Beyond SkylineRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0