Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0