Movies
Ratings
172
C'est Si BonRated ★ 1.5
FameRated ★ 0.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
The Young VictoriaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0