Series
Ratings
47
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Star in My HeartRated ★ 2.5
MRated ★ 3.5- JealousyRated ★ 4.0
- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
- What Is Love?Rated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
The Cosby ShowRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 1.0- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 4.5
- Knight RiderRated ★ 3.5
- Knight RiderRated ★ 3.5
- Knight RiderRated ★ 4.5
- Remington SteeleRated ★ 4.0
- VRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0