Movies
Ratings
25
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0