Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Running ScaredRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Batman & RobinRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0