Titles you rated
You're My PetRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 1.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0- TeletubbiesRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 3.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0- 원한 해결사무소Rated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Dodge DanpeiRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.5
- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
- BOSSRated ★ 2.0