Titles you rated
DefaultRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5