Movies
Ratings
141
Haute CuisineRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Best of MeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5