Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5