Titles you rated
ArmageddonRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 1.0
The KingRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
GravityRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 2.5