Titles you rated
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0