Titles you rated
- Words from the WindRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0- The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The TunnelRated ★ 4.0
The Old Man and the SeaRated ★ 2.5- The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5