Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
SuffragetteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
UselessRated ★ 3.5
Beijing BicycleRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0