Series
Ratings
59
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0