Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 1.0
ExamRated ★ 0.5
The ServantRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0