Movies
Ratings
631
The Disappearance of My Mother Storia di B La scomparsa di mia madreRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.0
EpicRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5