Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0