Titles you rated
AmourRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5