Titles you rated
HostelRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
True RomanceRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 1.0
The UninvitedRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 0.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0